Hanys na Mazurach - wakacje'22 - Grelownia

GRELOWNIA
www.grela.eu
Przejdź do treści

Hanys na Mazurach - wakacje'22

Z prądem
Tak się składa każdego roku, miejsce urlopewe rodzi się w mojej głowie.
Coś słyszałem od żony, że na Mazurach nigdy nie była... Klik, klik, klik... i za pomocą internetu wybrałem miejsce które, jak się później okazało, było strzałem w dziesiątkę.
A co najważniejsze, udało się nam zabrać również trzy rowery. Tu wielkie dzięki dla Krzysztofa któremu w tym samym czasie nie był potrzebny uchwyt do przewozu rowerów.
Jak było? Było super! Rower spisał się rewelacyjnie, poczyniłem pięć wycieczek do których opis z mapkami znajdzziecie poniżej. Ja jednak napiszę kilka słów o programie do nawigacji którego używam. Jest to  KOMOOT, dedykowana nawigacja rowerowa z mapami obejmującymi cały świat. Dla mnie rewelacja! Trasy można opracować na komputerze w domu, a następnie wyeksportować do telefonu. Ślad zapisujemy, a po zakończeniu możemy uzupełnić zdjęciami z wycieczki i opisem udostępniając społeczności użytkowników KOMOOT'a. Drugim programem który używam to RELIVE. Za jego pomocą tworzę filmi z odbytej wycieczki, ozdabiając go zdjęciami i muzyką. Niestety w wersji darmowej jesteśmy dość mocno ograniczeni przy tworzeniu prezentacji.
No pochwalmy się jeszcze gdzie ta miejscówka. Ano nad jeziorem Szymoneckim w miejscowościi Górkło, 16 kilometrów na północny-wschód od Mikołajek.
A tutaj link do map google:


Zgadnijciie, gdzie pojedziemy na urlop latem 2023 roku?
Poniżej wylinkowane trasy które popełniłem sam czy też z towarzystwie doborowym.

Wycieczka pierwsza: Razem z Jagódką pojechaliśmy do Mikołajek.


Wycieczka czwarta: Dookoła Jeziora Niegocin.


Zapraszam do galerii.
Wróć do spisu treści